Anping Molonggang Nokta Kaynakçılık Ekipmanı

Limited Şirketi

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa

ANPING MOLONGGANG SPOT WELDING EQUIPMENT COMPANY LIMITED Fabrika turu

 • Üretim hattı
  Biz tel örgü makineleri her türlü imalat profesyonel bir fabrika bulunmaktadır. Birinci sınıf tel örgü makineleri, tel örgü ürünlerimizin kalitesini sağlamak için bilimsel teknoloji ve kalite kontrol sistemi olanağımız ile. İmalatımız: tel örgü panel kaynak makinesi, örgü kaynak makinesi, crimped hasır makinesi, zincir link çit makinesi, tel örgü makinesi, altıgen tel örgü takviyeli takviye. Genişletilmiş metal örgü makine saha çit makinesi ve benzeri. Biz tam bir ürün tasarımı, parça çalışma ve makine montajı, güçlü teknik güçlendirmek ve acil hizmet müşterinin ihtiyacını karşılayacak üretim yapabiliriz.

 • OEM / ODM
  Fabrikamız kalite ve gelişme itibarıyla varlığını araştırmaktadır. Yüksek becerilere sahip 10'dan fazla araştırmacıya sahibiz; makinemizin ürünü çeşitli ve yüksek kaliteye sahiptir. Müşterilerin talebine göre farklı özellikler üretebiliriz. Şimdiye kadar, ABD, Rusya, Güney Afrika, Vietnam, Suudi Arabistan ve diğer alanlarla uzun vadeli iş ilişkileri kurduk. Yüksek itibar kazan.

 • Ar-Ge
  Müşterilerle aktif bir şekilde iletişim kurmaya dikkat ediyoruz. Müşterilerin talebini tanımak ve mükemmel hizmet sunmak için, içtenlikle dünyanın dört bir yanındaki müşterilerle dostça iş ilişkileri kurmayı umuyoruz.

  Yüksek becerilere sahip 10'dan fazla araştırmacıya sahibiz; makinemizin ürünü çeşitli ve yüksek kaliteye sahiptir. Müşterilerin talebine göre farklı özellikler üretebiliriz.

İletişim bilgileri
ANPING MOLONGGANG SPOT WELDING EQUIPMENT COMPANY LIMITED

Faks: 86-318-7859968

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin