Anping Molonggang Nokta Kaynakçılık Ekipmanı

Limited Şirketi

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa

ANPING MOLONGGANG SPOT WELDING EQUIPMENT COMPANY LIMITED

ANPING MOLONGGANG SPOT WELDING EQUIPMENT COMPANY LIMITED

1 2 3 4 5
ANPING MOLONGGANG SPOT WELDING EQUIPMENT COMPANY LIMITED ANPING MOLONGGANG SPOT WELDING EQUIPMENT COMPANY LIMITED ANPING MOLONGGANG SPOT WELDING EQUIPMENT COMPANY LIMITED ANPING MOLONGGANG SPOT WELDING EQUIPMENT COMPANY LIMITED ANPING MOLONGGANG SPOT WELDING EQUIPMENT COMPANY LIMITED

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Şirket ticaret
Ana Pazar : Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Markalar : MLG
No. Çalışanları : 30~100
Yıllık satış : 1500000-3000000
Yıl kurulan : 2007
İhracat p.c : 60% - 70%
Anping Molonggang Nokta Kaynak Ekipmanları Limited Şirketi , 1990 yılında Anping County - Çin'de tel örgü en büyük memleketi bulunan kuruldu. Molonggang, tel örgü ürünlerinin ticaretini, üretimini, pazarlamasını, ihracatını ve ithalatını yapan profesyonel kapsamlı bir kuruluştur.

Biz tel örgü makineleri her türlü üreten profesyonel bir fabrika bulunmaktadır. Tel örgü ürünlerimizin kalitesini sağlamak için birinci sınıf tel örgü makineleri, bilimsel teknoloji ve kalite kontrol sistemi ile. Biz üretimi için: Otomatik kaynaklı örgü kaynak makinesi, otomatik beton takviye örgü kaynak makinesi, tam otomatik zincir bağlantı çit makinesi, tam otomatik kaynaklı tel örgü makinesi, altıgen tel örgü makinesi. Genişletilmiş metal örgü makinesi, alan çit makinesi vb. Biz komple ürün tasarımı, parça çalışma ve makine montaj, güçlü teknik güçlendirme ve acil servis müşterinin ihtiyacını karşılayabilir.

Otomatik kaynaklı örgü kaynak makinesi

Otomatik beton takviye örgü kaynak makinesi

Tam otomatik kaynaklı tel örgü makinesi

Tam otomatik zincir bağlantı çit makinesi

Fabrikamız itibara göre kalite ve gelişme ile varlığını ister. Yüksek becerilere sahip 10'dan fazla araştırmacı var; bizim makine tarafından ürün çeşitli ve yüksek kalitede. Müşterilerin talebine göre farklı özellikler üretebiliriz. Şimdiye kadar, Rus, İran, Vietnam , Ürdün, Suudi Arabistan, Umman, Nijerya, Endonezya, Filipinler ve diğer ülkeler ve bölgelerle uzun vadeli iş ilişkileri kurduk. Yüksek bir itibar kazanın.

Müşterilerle aktif iletişim kurmaya özen gösteririz. Müşterilerin talebini tanımak ve mükemmel hizmet sunmak için, içtenlikle dünyanın her yerinden müşterileri ile dostane iş ilişkisi kurmayı bekliyoruz.

İletişim bilgileri
ANPING MOLONGGANG SPOT WELDING EQUIPMENT COMPANY LIMITED

Faks: 86-318-7859968

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin